Місця продажу
Короткі поради
Короткі поради

Щоб відмовитися від паління остаточно, слід чимало зробити: скласти список причин; розвіяти власні міфи про тютюн; порахувати економію на не-куплених сигаретах; зрозуміти, що відбувається в перші тижні без куріння, подбати про контроль над харчуванням. У цьому Вам знадобляться практичні поради, як кинути курити.

Читати повністю
Калькулятор витрат
Калькулятор витрат

Обрахунок витрат на куріння – один із найпотужніших і найвпливовіших засобів, що зміцнюють Ваше рішення відмовитись від паління назавжди. Порахуйте зараз, скільки Ви витрачаєте, і уявіть, як ці гроші перетворюються не на дим, а на потрібні речі для Вас і Вашої родини.

Читати повністю

Контроль ваги
Контроль ваги

Підвищена чутливість нервової системи в перші тижні відмови від куріння змушує організм шукати заспокоєння в солодощах і більшій кількості їжі (так званий «голод курця»). Як перемогти паління та не набрати зайвої ваги?

Читати повністю
Тест Фагерстрома
Тест Фагерстрома

Як кинути палити? Це одне з вічних питань сьогодення. Карл Фагерстром знав на нього відповідь. Відомий у світі дослідник, визначний фахівець із лікування залежності від куріння, нагороджений медаллю ВООЗ за досягнення в боротьбі з тютюном. Пройдіть цей тест! Лише шість питань, що визначать ступінь Вашої залежності від нікотину та необхідну для Вас терапію і допоможуть Вам перемогти паління раз і назавжди!

Читати повністю